Witamy w Centrum Obsługi Klienta firmy Unitel Sp. z o.o.


W celu usprawnienia obsługi zgłoszeń serwisowych i lepszej pomocy, prowadzimy system biletów wsparcia. Każdemu zgłoszeniu przydzielany jest unikalny numer, dzięki któremu można śledzić postęp w udzielaniu wsparcia oraz odpowiedzi online. Dla Państwa wygody oferujemy pełne archiwum i historię wszystkich zgłoszeń. Aby przesłać numer zgłoszenia, niezbędny jest aktywny adres e-mail.

Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez spółkę Unitel sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie., ul. J. Conrada 63, w celu zaproponowania oferty, sprzedaży i serwisowania produktów z asortymentu Unitel Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych mogą być firmy kurierskie, Poczta Polska , dostawcy towaru w celu serwisowania produktu, szkolenia, oraz podmioty zajmujące się obsługą informatyczną Administratora danych.
Mają Państwo prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania [o prawie do przenoszenia danych, jeżeli przysługuje], a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych.
Regulamin polityki prywatności znajduje się pod poniższym linkiem: Polityka prywatności

Utwórz nowe zgłoszenie


Proszę podać jak najwięcej szczegółów problemu - pomoże to nam szybciej go rozwiązać. Jeśli chcecie Państwo dodać coś do istniejącego zgłoszenia, prosimy o zalogowanie się.

Sprawdź stan zgłoszenia


Udostępniamy historię wszystkich Państwa zgłoszeń wraz z naszymi odpowiedziami.

Proszę czekać!

Proszę czekać... to zajmie tylko sekundę!