Witamy w Centrum Obsługi Klienta firmy Unitel Sp. z o.o.


W celu usprawnienia obsługi zgłoszeń serwisowych i lepszej pomocy, prowadzimy system biletów wsparcia. Każdemu zgłoszeniu przydzielany jest unikalny numer, dzięki któremu można śledzić postęp w udzielaniu wsparcia oraz odpowiedzi online. Dla Państwa wygody oferujemy pełne archiwum i historię wszystkich zgłoszeń. Aby przesłać numer zgłoszenia, niezbędny jest aktywny adres e-mail.

Korzystając z serwisu wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez spółkę Unitel sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie., ul. J. Conrada 63, w celu zaproponowania oferty, sprzedaży i serwisowania produktów z asortymentu Unitel Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych mogą być firmy kurierskie, Poczta Polska , dostawcy towaru w celu serwisowania produktu, szkolenia, oraz podmioty zajmujące się obsługą informatyczną Administratora danych.
Mają Państwo prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania [o prawie do przenoszenia danych, jeżeli przysługuje], a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem Danych Osobowych.
Regulamin polityki prywatności znajduje się pod poniższym linkiem: Polityka prywatności

Open a New Ticket


Please provide as much detail as possible so we can best assist you. To update a previously submitted ticket, please login.

Check Ticket Status


We provide archives and history of all your current and past support requests complete with responses.

Please Wait!

Please wait... it will take a second!